Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Henryków Lubański - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Gwiaździsta

Łagów(Henryków Lubański + 13 km)

250 000 zł1 220 m² 204,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Łagowie: numer działki: 329/15 Powierzchnia: 1220 m (12,2 ara), w tym działka 1076 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Strzelno

Strzelno(Henryków Lubański + 7 km)

9 650 000 zł98 112 m² 98,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do nabycia wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 98112 m2 położoną pomiędzy autostradą A4, a drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Trójca(Henryków Lubański + 16 km)

750 000 zł10 001 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa przy drodze krajowej nr 30! Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o całkowitej powierzchni 10001m 2 , Teren położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Ubocze

Ubocze(Henryków Lubański + 20 km)

126 000 zł3 156 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę przeznaczoną na budowę budynku gospodarczego w malowniczej miejscowości ubocze. Ubocze nie posad a planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Przesieczany

Przesieczany(Henryków Lubański + 16 km)

89 000 zł9 321 m² 9,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w studium zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod usługi i aktywność gospodarczą. Teren leży bezpośrednio przy "starej A4". Przy drodze między Bolesławcem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowe Jaroszowice

Nowe Jaroszowice(Henryków Lubański + 25 km)

119 000 zł1 330 m² 89,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, pod zabudowę jednorodzinną Z możliwością zabudowy usługowej, nowe jaroszowice, bolesławiec. Wgn Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Oleszna Podgórska

Oleszna Podgórska(Henryków Lubański + 24 km)

800 000 zł147 000 m² 5,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jgjp-2236 Do sprzedania 14,7 ha gruntów rolnych III i IV klasy położonych w Olesznej Podgórskiej koło Lubomierza. Cena ofertowa za grunty 735 tys. zł. Informacje, jerzy Pędziwiatr tel. 603.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świecie

Świecie(Henryków Lubański + 22 km)

108 500 zł987 m² 109,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych w malowniczej miejscowości Świecie, gmina Leśna, na skraju Giebułtowskiego Lasu na Przedgórzu Izerskim. Urokliwe działki o pow. od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Trójca

Trójca(Henryków Lubański + 16 km)

103 700 zł1 220 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka budowlana W trójcy! powierzchnia zabudowy 4,3 ar! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1220 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Łużycka

Zgorzelec(Henryków Lubański + 16 km)

2 190 000 zł12 804 m² 171,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w południowej części Zgorzelca przy ul. Łużyckiej. Powierzchnia działki wynosi 12 804 m2. Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Henryków Lubański

Henryków Lubański,dolnośląskie

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z projektem budowlanym w Henrykowie Lubańskim Atrakcyjna działka budowlana, regularnego kształtu o powierzchni 3000 m2. Usytuowana przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Henryków Lubański

Henryków Lubański,dolnośląskie

68 000 zł3 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam , do sprzedania dzialka W miejscowosci henryków lubański O powierzchni 34ar-y( 3400m) w tym 9 arów przeznaczone pod budowe,media,uzbrojona .Mozliwośc przekształcenia całej działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij